Kde můžeme najít ceník revizí elektro instalace

Elektrikáři doporučují, abychom si nechávali pravidelně dělat revize elektřiny. A to z dobrého důvodu. Již od malička je nám vštěpováno, že s elektrikou si není radno zahrávat. Přeci jen, dostat zásah elektrickým proudem není nic příjemného.

Ovšem to není ani zdaleka jediné nebezpečí, a ani nejčastější důsledek vadné elektroinstalace. Tím je požár. Stačí se jen podívat na zprávy v televizi, a hned zjistíme, že to není až tak neobvyklá věc. Na vině obvykle bývá poškozené elektrické vedení.

elektrikar1

A právě proto je doporučována jeho pravidelná odborná prohlídka. Je totiž nutné si uvědomit, že je z velké části vedeno uvnitř stěn. Sami jej tedy prohlédnout nemůžeme. Navíc skutečně jen málokdo z nás k tomu má potřebné znalosti a zkušenosti.

Je tedy jasné, že se tato prevence rozhodně vyplatí. Avšak je také fakt, že elektrikáři si za svou službu nechají zaplatit. Je to jen pochopitelné, koneckonců, právě proto to dělají. Avšak podobně jako u kterékoliv jiné služby je nutné znát cenu ještě předtím, než budeme s výkonem souhlasit.

Proto je pochopitelné, že bychom měli chtít vidět u elektrikáře jeho ceník revizí elektro Revize Elektro Revtech instalace. Zde by měl mít vypsány jednotlivé úkony, které se k této službě vztahují, a jejich cenu. Ta by měla být uvedena s DPH i bez DPH. Tak přikazuje zákon, navíc někteří podnikatelé jsou plátci DPH.

elektrikar3

Dobrá, kde ale tento ceník najdeme? Jistě, můžeme se domluvit s elektrikářem po telefonu, avšak mnohem lepší je, pokud mu voláme už s představou, kolik bude za své služby požadovat. To je koneckonců výhodné i pro něj, neboť se následně nemusí potýkat s odmítnutím zakázky kvůli ceně.

V dnešní době internetu je tento problém naštěstí snadno řešitelný. Naprostá většina z nich má totiž vlastní internetovou stránku, kde uveřejňují důležité informace. A mezi ně patří právě i ceník. Stačí tedy jen najet na jejich web a porovnat ceny jednotlivých elektrikářů. Pak si můžeme mnohem snadněji vybrat.