Nejlépe placené brigády

Číšník/servírka

Pozice, které se většina lidí zuby nehty vyhýbá, je stále jednou z nejlépe placených a také nejlépe dostupných. Vyberete-li si dobrou restauraci či kavárnu, s příjemným kolektivem, může to pro vás být dobrá zkušenost. Naučíte se mluvit a vycházet s různými lidmi, zlepšíte si kupecké počty a proniknete do restauračního prostředí z trochu jiného úhlu.
Výdělky se pohybují od sta od dvou set korun. Zahrnují nejen fixní plat, ale také spropitné, prémie nebo bonusy z prodeje.
usměvavý číšník

Hosteska

Jde o poměrně nenáročnou brigádu vhodnou spíše pro dívky, i když někteří zaměstnavatelé požadují spíše muže. Důležitý je příjemný vzhled, úsměv, milé vystupování a často také komunikativnost. Hostesky jsou potřeba na různých akcích, soutěžích, prodejích či třeba ochutnávkách. Většinou je náplní práce například rozdávání letáčků či vítání hostů. V některých případech je vším úkolem přímá komunikace s potencionálními zákazníky, což může vyžadovat určité zkušenosti.
Pokud si najdete brigádu v této oblasti, opět vás mohou výdělky příjemně potěšit. Sazby jsou kolem sto padesáti korun na hodinu, nalézt však můžete i mnohem lépe placené pozice. Navíc, pokud se jednou u zaměstnavatele dobře zapíšete, pravděpodobně vás bude kontaktovat i k další spolupráci. Získáte tak dobrý a stabilní přivýdělek.
pracovnice na pc

Asistent/ka

K takovéto pozici se pravděpodobně jen tak nedostanete. Buďto bude zapotřebí mít dobré kontakty, nebo se z nižší pozice vypracovat výš. Na tuto pozici narazíte především ve větších firmách a bude vás stát mimo jiné také hodně času. Pokud hledáte brigádu pouze na dva dny v týdnu, pravděpodobně toto nebude pozice pro vás. V každém případě získáte dobré zkušenosti pro profesní život.
Na této pozici si můžete vydělat od sto padesáti korun výš. Pokud budete opravdu schopní, můžete se vyšplhat až na nadstandartní platové ohodnocení.