Nebankovní hypotéky pro podnikatele

Hledáte podnikatelský úvěr? U nás se s ním můžete setkat hned pod dvěma názvy:

komunikace

  1. Hypotéka bez registrůsplatnost až 30 let, nenahlíží se do registrů.

V případě tohoto typu úvěru je velmi výhodná dlouhá doba splatnosti. Každému nevyhovuje mít úvěr za rok splacený, protože každý na to nedosáhne svými výdělky. Proto můžete splácet opravdu dlouhou dobu a to až 30 let. Díky tomu budou měsíční splátky nízké a vy můžete být o to více klidní, že se nedostáváte ve firmě k finančním problémům. V tomto případě se ani nenahlíží do registrů. Registry jsou dvojího typu, bankovní a nebankovní. Neřešíme ani jeden ani druhý.

  1. Hypotéka bez doložení příjmůnemusíte dokládat daňová přiznání.

U podnikatelů bývá častým problémem daňové přiznání. Chcete si půjčit a zjistíte, že je moc nízké, proto vás v bance odmítnou. Jenomže daňové přiznání nemusí být prioritou. V našem případě jej ani nemusíte dokládat. Velká výhoda pro všechny podnikatele a to jak velkého tak menšího rázu. Tento typ úvěru je tedy vhodné pro každé podnikání. Ať máte malé kadeřnictví, pekárnu s pár zaměstnanci, obchod, poskytujete služby, prodáváte nějaké zboží nebo vlastníte velkou firmu, která vyváží dokonce i do zahraničí a je nadnárodní korporací, vždy může nastat situace, kdy si budete chtít nebo potřebovat půjčit peníze. Díky našim úvěrům přesně víte, na koho se máte obrátit.

drobné penízyk

Peníze pro podnikání

Co je hlavní podmínkou? Samozřejmě se při úvěru ručí nemovitostí. Do zástavy můžete dát jakoukoliv nemovitost https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/.
Těšit se můžete na nízké splátky. V dnešní době jsou velice podobné těm, které znáte z běžných bankovních institucí.
Možné je doplacení úvěru a to kdykoliv a zdarma.
Poskytneme pevnou úrokovou sazbu. Ta se nebude měnit po celou dobu splácení. Takže můžete mít pevnou, neměnnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení až do konce, třeba celých 30 let.