Darujte zásnubní prsten s láskou

Rozhodli jste se požádat svou vyvolenou o ruku? Myslíte to zcela vážně? Nejste k takovému životnímu kroku tlačen okolnostmi? Nepřistupujete k manželství tak, že když to nevyjde, tak se jednoduše rozvedete? No ano, i muži s takovými názory jsou mezi námi. Chcete, aby se tento mimořádný okamžik stal jedinečným? Potom je důležité, abyste zachoval výjimečný protokol, který se k žádosti o ruku váže.

zásubní prsten

Zásnuby jsou jen jednou v životě.
Nepatříte-li k těm mužům, kteří manželství berou, jako sázku v loterii, potom určitě zásnuby vnímáte, jako slib manželství, které Vám vydrží navěky. Právě proto byste neměl opomenout ani zásnubní prsten, který bude vyjadřovat Vaši opravdovou lásku. Při jeho výběru si dejte opravdu záležet na tom, abyste vybral šperk hodný této obrovské události ve Vašich životech. Víte, zásnuby a následné manželství, ačkoliv se to v dnešní době moc nenosí, je krok velmi závažný.

Vždyť si vybíráte partnerku na celý život.
· Založíte s ní rodinu a budete s ní vychovávat děti.
· Hodláte s ní zestárnout.
· Budete s ní prožívat dobré i zlé.

Víte si rady s výběrem zásnubního prstenu?
Máte dvě možnosti, jak správně vybrat zásnubní prsten, který se bude blýskat na ruce Vaší vyvolené po celý život. Víte, jak na to?

1. Využijete pomoc druhé osoby. Pokud si opravdu netroufnete na výběr zásnubního prstenu, přizvěte si na pomoc nejlepší kamarádku Vaší vyvolené. Nebo její maminku. Ale můžete si na pomoc vzít rovnou budoucí nevěstu. V takových případech budete mít jistotu, že se nespletete ve vkusu. Že se zásnubní prsten bude skutečně líbit.

2. Vybíráte sám. Pokud ale chcete svou budoucí choť skutečně překvapit, potom můžete do obchodu zajít sám a vybrat takový zásnubní prsten, který Vám padne do oka díky Vaší lásce a otevřenému srdci. Nakonec i v takovém případě budete mít jistotu, že jste vybral správně. Přece jen svou partnerku znáte dobře a víte, co se jí líbí.

zásnubní prstýnek

Rozhodně se nebojte, že neuděláte radost. Uděláte ji hned několikanásobnou. Ať již krásou zásnubního prstenu, nebo tím, že chcete spojit jednou provždy svůj život s tím jejím!