Sportem ke zdraví

Jak je výhodné nosit při sportování funkční prádlo většinou pochopíme, až když si ho poprvé pořídíme. Funkční prádlo má za úkol, ochránit nás před nepřízní počasí, ale i před vlastním potem, který se může při sportování lehce stát naším nepřítelem. Asi nikdo by se nešel potápět bez neoprenu, i ten se dá v podstatě považovat za funkční oblečení, protože má za úkol ochránit potápěčovo tělo před prochladnutím. Policejní sbor používá i zateplené neopreny, které asi policisté nevyužívají často, ale určitě se najdou kritické situace, kdy je využijí.

lyžař

Funkční termoprádlo využíváme v zimě. Při lyžování, při jízdě na běžkách, ale i jen při zimní turistice bychom měli začít i spodním funkčním termoprádlem. Základní funkcí termoprádla je udržovat teplo a odvádět od těla pot, který při sportování i v zimě tělo při zátěži tvoří. Pot je velice nebezpečný v případě prochladnutí, protože ještě více ochlazuje naši pokožku a doba k našemu prochladnutí se tím značně zkracuje, za což se nám tělo brzy odvděčí nachlazením nebo bolestí kloubů a zad.

běžec

Funkční prádlo Craft nabízí kompletní sortiment prom veškeré druhy sportů, jak zimních, tak letních, venkovních i halových. Od ponožek, spodního prádla po trička s krátkým i dlouhým rukávem, které můžete v zimě nosit jako podvlékací trička nebo v zimě jako horní vrstvu oblečení. Pokud máte rádi sport a pokud se jako většina lidí při sportu potíte, měli byste si dopřát kvalitní funkční prádlo. Jakmile ho jednou vyzkoušíte, pochopíte, co jste dodnes dělali špatně a obyčejné bavlněné tričko už na sport na sebe neoblečete. K správnému životnému stylu jednoznačně patří sportování. I obyčejná každodenní chůze může přispívat ke zlepšení naší imunitě, a hlavně ke zlepšení naší nálady. Oblečete-li si funkční tričko, budete mít jistotu, že ani v nepříznivém počasí nebudou trpět vaše záda a klouby.