S námi náročné měsíce zvládnete

Silné konkurenční prostředí a neustálý tlak na přizpůsobení se změnám a na inovace vás nutí zaměřit vaše podnikání trochu jiným směrem. Pro zahájení nové výrobkové řady vám však nezbývá dostatek finanční hotovosti a nemůžete si dovolit zastavit stávající výrobu, odprodat stroje a teprve poté začít s novým výrobkem. To by znamenalo dlouhé měsíce, kdy musíte nadále vyplácet mzdy vašim zaměstnancům a přitom čelit ušlému zisku z obětované příležitosti. Už jste se byli zeptat i v bance, zda nejsou ochotni vám poskytnout půjčku pro financování nové obchodní příležitosti.

zamyšlená osoba

Bohužel vaši žádost zamítli. Obraťte se na společnost, která má na trhu dobré jméno a je nebankovním poskytovatelem půjček. I vám může pomoci americká hypotéka bez dokládání příjmů. Je určena pro investice do podnikatelských aktivit a vy ji můžete použít i k nastartování nové obchodní příležitosti.

Náročné měsíce v začátcích

S americkou hypotékou máte možnost použít peníze i bez doložení účelu a je možné nastavit si velmi nízkou měsíční splátku tím, že prodloužíte dobu splácení úvěru. Půjčku je možné splácet dokonce i dlouhých třicet let. V počátečních měsících velmi přivítáte, že máte možnost hradit jen nízkou splátku za poskytnuté finanční prostředky. Půjčka vám dá příležitost nachystat obchodní aktivity pro jejich úspěšný start a určitě se vám vložená investice brzy vrátí.

červená peněženka

Ukončení splácení

Velmi by vás překvapilo, kdyby vaše nová obchodní aktivita nezaznamenala na trhu úspěch, jelikož po produktu je velká poptávka. Proto jste si jisti, že po náročném začátku vás čekají dlouhé měsíce prosperity. V takových měsících byste rádi uhradili větší mimořádné splátky a za čas doplatili i stávající dlužnou částku původního úvěru. Proč ne? Vložení mimořádných splátek ani předčasné splacení úvěru, pro vás nebude představovat žádný další náklad!