Podpora erekce má mnoho podob. Vyzkoušejte je a zesílíte celkové účinky


Více než polovina mužů někdy zažila sexuální selhání. Většinou se za to chlapi stydí, a proto je podpora erekce velmi důležitá. Jak ji zajistit?

Rekordy trhat nemusíte

Způsobů, jak mužskému penisu pomoci k tomu, aby se stal tvrdým jako skála, existuje celá řada. Nejprve byste se, pánové, měli trochu zamyslet nad svým životním stylem. Ruku na srdce, neberte to jako kritiku, ale když si sáhnete do svědomí, určitě najdete mnohé rezervy. Spousta z vás má minimum pohybu, což je ve spojení se sedavým zaměstnáním velmi nepříznivý faktor, který také přispívá k sexuálním neúspěchům. Když zařadíte do svého každodenního programu nějakou fyzickou námahu – nemusíte hned trhat rekordy v posilovně, stačí třeba krátké proběhnutí, rozproudí se vám krev v těle, a to je pozitivní jev.

Studie erekce mužského těla.

Lehčí jídelníček pro zdraví

Dalším krokem je změna životosprávy. Dopřávat si často tučná a sladká jídla není dobrý recept na zdraví. Nejenom, že vám přibývají kilogramy, ale cítíte se unavení a bez energie, žaludek a střeva mají spoustu práce. Když bude váš jídelníček lehčí a plný zeleniny a ovoce jako zdrojů vitamínů, vlákniny coby zásobárny komplexních sacharidů, které tělu dodávají energii postupně, a kvalitních rostlinných a živočišných bílkovin, budete se cítit svěžejší a plní vitality, a to se projeví i v sexu. Samozřejmě se dá podpora erekce řešit i vhodnými dostupnými léky, které pomáhají zlepšit proudění krve v mužském pohlavním údu a tedy pozitivně ovlivňují erekci.

Erekce ve stoje a močení.

Učte se odpočívat

Zanedbávat byste neměli ani psychickou stránku. Neustálý pracovní stres zejména dlouhodobého charakteru je zabijákem sexu. Proto se cíleně učte relaxovat. Najděte si koníčky, které rozptýlí vaše myšlenky, užijte si pohodu a zábavu s přáteli. To vše vám prospěje. Omezte zlozvyky jako je kouření nebo pití alkoholu. Kdo, může zkusit i přírodní prostředky na povzbuzení libida, třeba bylinky jako je kotvičník zemní, z potravin například granátové jablko a mnoho dalších. Samozřejmě problém nevyřeší, ale přispějí k tvorbě testosteronu. Pokud trpíte srdečně-cévními nemocemi, vysokým tlakem či cukrovkou, potom byste léky na podporu erekce měli užívat jenom po konzultaci se svým lékařem.