Jak na nemovitost

Pamatuji si, jak jsem chtěla s manželem kupovat byt, protože poslední čtyři roky jsme bydleli u přítelova rodičů. A musím říct, že asi moc velkou dobrotu nedělalo. Velmi často jsem se hádala s jeho mámou. A musím říct, že jsem se tomu ani nedivila. Dozvěděla jsem se totiž, že jeho máma je pěkná drbna a taky, že se asi moc ráda hádá. V celé vesnici byla opravdu skoro s každým rozhádaná. A tak jsem si řekla, že já jsem v tom asi nevinně. No přece jen si to představte. Když má někdo problémy, tak ten druhý je v tom přeci nevinně. A tak jsem manželovi dala nůž na krk. Buď já nebo jeho máma.

Vzdušné byty jsou krásné.

A nakonec jsme asi po měsíčním uvažování jsme se dohodli, že si pořídíme asi vlastní dům anebo byt. Musím říct, že jsem byla opravdu ráda, že se tak na manžel rozhodl. I když jsme mohli bydlet u jeho rodičů zadarmo. Měli bychom tam tři místnosti pro sebe, tak jsem si řekla, že na soukromí opravdu nic nemá. Soukromí je soukromí. Ani peníze se soukromí nevyrovnají, a tak jsem si řekla, že bych si vzala hypotéku, jako měla moje sestra. A byla to hypotéka bez dokládání příjmů. Musím říct, že hypotéka bez dokládání příjmů je výhodná v tom, že je docela levná. A můžete si taky sjednat velmi nízké splátky.

Hypotéka je skvělá volba.

Ovšem jsi ale dejte pozor, jestli na to máte. Hypotéka bez dokládání příjmů je taky taková, že ji logický musíte samozřejmě pravidelně splácet. A já s tím počítám. A jsem taková, že jsem velmi pečlivá a taky chci mít všechno v pořádku. Proto hypotéka bez dokládání příjmů bude pro mě naprosto ideální. A budu ráda, pokud ji s manželem dostaneme. Dokonce i můj manžel řekl, že hypotéka bez dokládání příjmů bude pro nás dokonalá, když nám pomůže v osobním bydlení. A třeba budeme mít klid od jeho mámy. I když ale taky musím říct, že jinak je to velmi skvělá žena. Ale říká se, že čeho je moc, tak toho je příliš. Takže vám za všech okolností mohu doporučit, že hypotéka bez dokládání příjmů bude skvělá.