Ideální plavky na léto číhají na každém rohu

Jednodílná klasika

Plavky, které známe z plaveckých bazénů a nosili jsme je spíše jako děti, se pomalu a jistě opět vrací do módy. Nejde jen o jejich pohodlnost, využít je ale můžete například i jako top k šortkám. Ušetří vám tedy místo v kufru a přinese mnoho nových variací při kombinování oblečení.
Jejich velkou nevýhodou je problém s opalováním. Toužíte-li tedy odjet z dovolené s karamelovou pokožkou, střídejte se s plavkami dvojdílnými.
relax v bazénu.jpg

Bandeau bikini

Řešíte-li problém s opalováním, tento střih plavek pro vás bude jak dělaný. Vrchní díl totiž klasicky tvoří pouze pás látky. Zbavíte se tedy nevzhledných vypálených ramínek, které zlobí nejednu ženu po dovolené. Pozor si ovšem dávejte při jízdě na tobogánu, nebo vodních sportech, plavky nemusejí držet tak, jak jste zvyklé. Připněte si na ně pro jistotu ramínka.
Chcete-li si opálit co nejvíce i dolní partie, zvolte kalhotky více vykrojené, na styl tang nebo brazilek. Na pláži už dnes rozhodně výstředně působit nebudete. Pokud se ale nebudete cítit, můžete přes sebe kdykoli přehodit šátek.

Vršky z ramen

Horkým trendem léta 2018 jsou plavky spadené z ramen. Sednou skvěle každé postavě včetně žen s objemnějším výstřihem. Na opalování nebo vodní sporty příliš ideální nejsou (při zvedání rukou pochopíte proč), na promenádu po pláži či focení se však hodí skvěle.
sledování vln.jpg

Klasické bikini

Pro ty, co nechtějí příliš experimentovat, je tu stále střih obyčejných bikin. Vybrat si i v tomto případě můžete z mnoha variant, ať už se zavazováním za krk, nebo podprsenkového střihu. Chcete-li se trendů držet alespoň částečně, zvolte přírodní vzory, ať už listů nebo květin. Kopretiny a slunečnice patří mezi nejoblíbenější.
Jestliže se chystáte na procházku po pláži, využít můžete také lehké háčkované přehozy, které vám dodají pocit zahalenosti a přitom váš outfit skvěle doplní.