Erotické masáže nejsou jen trendem

Erotika je tématem, o kterém se v běžné konverzaci přirozeně nemluví. Je to i z toho důvodu, že se jedná o poměrně intimní záležitost, kterou si většina lidí chce nechat jen pro sebe. Do podvědomí lidí se však dostali erotické masáže , kterým podlehlo už mnoho lidí, kteří se dočkali jen pozitivních reakcí.
potetované rameno.jpg

Erotické masáže od základů

Cena a průběh masáže nezahrnují poskytování sexuálních služeb! Masáž je vykonávaná jen za doprovodu erotiky a směřuje profesionální cestou.
Pokud se váš zájem o masáž bude ubývat jinou cestou, masérka může kdykoliv masáž ukončit pro nevhodné chování, které se na daném pracovišti skutečně netoleruje.
O jaké druhy masáží se můžete ucházet?
1. Párová masáž– z důvodu společného prožitku s vaším partnerem, můžete tuto masáž absolvovat jako příjemné zpestření vašich sexuálních chvil.
2. Nuru masáž– jedná se o dokonalou techniku masírování, při které je použitý speciální přípravek, jakým je nuru gel.
3. Tantra masáž– dalo by se říct, že je to nejznámější forma masáže, která je doprovázená erotikou. Je to smyslná masáž, která vaše tělo uvolní i díky olejům a horkým žínkám, které vás rozpálí.
4. Masáže pro muže– převážně se zaměřují na oblasti muže, jakými jsou prostata nebo penis. Muži si tento druh masáží chválí a oceňují nové poznatky o užívání potěšení, které sebou přináší.
5. Masáž pro ženy– nehledě na pohlaví, takovou masáž si můžou užít i ženy něžného pohlaví, kterým je k dispozici vnímání jejich těla technikou speciálně pro ně.
6. Masáž „lap dance“ – tato masáž se vyznačuje ozvláštněním tance, který je sice kontaktní, ale má sloužit jako doplněk k samotné masáží.
skrytá prsa.jpg

Přednosti, které oceníte

V salonu, který poskytuje erotické vnímání vašeho těla formou masáže, narazíte na velkou diskrétnost, ze strany personálu i pracoviště. Velkým přínosem je příjemné prostředí, které se v něm nachází díky tmavšímu osvětlení, svíčkám, pohodlí na matracích a dokonalému soukromí. Velkou výhodou je také možnost vybrat si osobní masérku předem, dle vašich požadavek a sympatií.
V některých salónech je také možné dostat slevu, a to tak, že přivedete vámi blízkou osobu, které jejich salón doporučíte. Vyplatí se to tedy převážně vám, protože se slevy pohybují i v několika stovek korun, co samozřejmě uvítá každý.