Ovládejte osvětlení na dálku

Chcete mít pocit luxusu a vysokého komfortu i u vás doma? Změňte formu svícení! Obyčejně na to nemyslíme, ale právě světlo je to, co celému našemu domovu dává smysl. Právě světlo je velice důležitým faktorem. Každý dům má okna, každý má také žárovky a světla, a právě svícení můžeme dálkově ovládat pomocí bezdrátového systému Philips hue.
design interiéru 265

Unikátní novodobá technologie

Tato unikátní technologie zahrnuje kompletní sortiment výrobků, které byste mohli potřebovat. Najdete zde různé druhy svítidel, dokonce i v odlišných barevných odstínech. Tato světla můžete použít jako stropní svítidlo také jako stolní svítidlo či zabudované takzvané bodové světlo.

Ø Hodí se do všech typů místností, včetně pokojů, ložnice, kuchyně či obývací místnosti. Zvolte si luxus a originalitu před všedností. Lepší je rozhodně výjimečnost.

Svícení se ovládá pomocí telefonu nebo třeba tabletu. Celý systém je bezdrátový, což znamená, že nemusíte nic složitě napojovat nějakými kabely. Kliknete na mobilu a zhasnete, rozsvítíte nebo změníte intenzitu světla. Světlo můžete ztlumit, nebo můžete jeho intenzitu zvýšit. Už žádné vstávání od stolu, když se vám zrovna nechce, nebo když to nepotřebujete. Stačí mít po ruce telefon, kterým vše ovládáte.
panorama města

Ø Osvětlení si také můžete vybrat v různých barvách. Měňte jeho intenzitu nebo barevnou škálu. Toto moderní osvětlení vám umožní cokoliv, co si přejete.

Měňte barvy podle nálady! Nyní je to možné s osvětlením Philips hue! Vyzkoušejte měnit intenzitu nebo barevnost odstínů. Báječný prostředek k tomu, abyste si doma kdykoliv vytvořili oázu klidu a pohodlí, a navodili tu správnou atmosféru. Někdy máme náladu na romantiku – zapneme si příjemné světlo do červena, jindy jíme běžnou večeři a můžeme si nechat barvu do žluta, nebo změnit na modrou – ta značí spokojenost, či zelenou – navozuje rovnováhu a klid. Jaká barva bude u vás doma ta nejoblíbenější? Zvolte pocit bezpečí, vysokého komfortu a luxusu s těmito výrobky.